"Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia..."         


                  George Bernard Shaw                

Kilka słów o nas

 Jesteśmy firmą od lat działającą w branży gastronomicznej. Od 2010 roku dynamicznie rozwijamy działalność cateringową. W ciągu tych kilku lat z naszych usług skorzystało wiele firm, instytucji oraz klientów prywatnych (komunie, stypy, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe itp.) Nasze zlecenia obejmowały usługi cateringowe do 500 osób na terenie Katowic i województwa śląskiego. Obecnie dziennie dostarczamy około 300 posiłków dla różnych odbiorców – catering dla żłobków, catering dla firm.  

Wyróżnia nas:
  • FACHOWOŚĆ – nasi kucharze posiadają doświadczenie zarówno w pracy w kraju jak i za granicą. Oferujemy profesjonalne doradztwo, sprawną organizację oraz elastyczność w działaniu – obsługiwane przez nas spotkania, bankiety czy szkolenia są opracowane i zrealizowane z największą starannością.
  • RELACJE MIĘDZYLUDZKIE – największą wartością są dla nas ludzie: klienci, dostawcy, pracownicy. To od nich płynie twórcza energia i zapał. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy zgrany zespół.
  • PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI – jesteśmy technologami żywienia dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, sposób ich przygotowania i przechowywania. Nasze menu dostosowujemy do pory roku, by wykorzystywać sezonowe, świeże produkty. Wybieramy sprawdzonych dostawców, nie stosujemy konserwantów ani żadnych polepszaczy. Sami przygotowujemy marynaty, sami prażymy orzechy i pestki. Dzięki temu nasze dania są pyszne i zdrowe.
  • DETALE – nasze dania poza walorami smakowymi zachwycają wizualnie. Dbamy także o atmosferę organizowanej imprezy: nasze zastawy są najwyższej jakości, w odpowiedni sposób szkolimy naszych kelnerów i dostawców. Dekoracje, dyskretna obsługa, najwyższej jakości dodatki sprawiają, że oferujemy wyjątkowy catering…

  Mixer Kulinarny to również świetne miejsce na obiad. Odetchnij na chwilę od wszelkich obowiązków i miejskiego zgiełku..przyjdź do Mixera i skorzystaj z naszej oferty obiadowej. Oprócz stałego menu codziennie proponujemy nowe dania w bardzo atrakcyjnych cenach.